Vlasová kosmetika

Namáčím si vlasy,beru do rukou šampón a snažím se ho promasýrovat po celé délce vlasů,od kořínků ke konečkům.

Napadá mě,že doby,kdy si všichni vystačili s jedním,maximálně dvěma šampony,jsou dávnou minulostí.Široká paleta výrobků vlasové kosmetiky,nespočet odstínů barev,které se mohou často obměnit,a každá žena může být takovou ,jakou chce být.

Přemýšlím nad tím,jestli je to správná volba.Pro svobodný pocit nově oživených vlasů se stává nesvobodou pro ty,kteří jsou jen pouhým prostředníkem módy?Díky těmto výrobkům jsou jiní utlačováni,týráni,či dokonce jim nezbývá,než v daný čas se střetnout se smrtí?

Tvůj nazor mě zajímá, budu rád když zanecháš svůj nazor v knize navštěv nebo pokud budeš chtít na toto téma diskutovat tak můžeš napsat do diskuze.

 

 

Tento web je součásti připravovaného projektu "Láska mezi námi"

Novinky

Nové články

18.09.2012 20:34
Připravuji nové články a zajímavosti...

Stránky byly spuštěny.

19.01.2012 14:16
V následujících měsících budu obsah doplňovat a nadále rozšířovat.Dočteš se zde veškeré info o problematice barev na vlasy a podobné vlasové kosmetice.

Zaujal Tě tento web?

Zaujal Tě tento projekt? Chceš se podílet na tvorbě tohoto webu? Máš nějaké informace týkající se této problematiky? Nebo máš otázky na které jsi zde nanašla odpověď? Tak můžeš napsat buď do poradny nebo v rubrice "Napiš nám" taky můžeš zanechat svůj nazor v "Knize navštěv" nebo můžeš diskutovat v "Diskuzi".

 

Moje další projekty:

Web o testování kosmetiky na zvířatech a nejen o tom  www.krutarealita.webnode.cz